Znajomosc ustawy prawo zamowien publicznych

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zawsze mamy obecnie o nim wszelkie wiedze oraz wyrobione zdanie. Ale kiedy to gości z wszystkim kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dojść do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe pułapki i wprowadzamy się w ścisłe i ślepe zaułki.

elzab jotaElzab JOTA E - kasa fiskalna Polkas Kraków

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub różnego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się stosować ją w działanie. Bardzo wrażliwy etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną wiedzę oraz od momentu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często te same błędy, nabieramy doświadczenia i przeskakujemy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w nudę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym momencie idzie gdy po maśle. Swoja umiejętność jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i mocną radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiara w nas jest. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w naturalnej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie odnosi się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne również te nudne też. Także jak od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest oczywiście to, że potrafimy czekać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek biorą na rzeczy, dowiemy się, biorąc organizm w posiadanie także korzystając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.