Zaplodnienie pozaustrojowe definicja

Pacjentka zaliczająca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego ma zdolność wykorzystania z kolejnych wersje jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które doskonale rokują na uzyskanie ciąży. Są one stale kontrolowane przez sposób a od startu do kraju życia procedury przebywają w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

program magazynCDN Handel z magazynem - Program Comarch ERP Optima

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka minut pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć jest film obrazujący jego wzrost, jaki stanowi podawany również pacjentom. Film ten przekazuje informacji, których pozyskanie przy tradycyjnych szkołach jest łatwo niemożliwe.
Które są zalety systemu?
Zapewnia on nie tylko rozwój zarodków w tle o minimalnych zakłóceniach, ale również powoduje, że początki są niewyobrażalnie większą perspektywę na implantację. Dzięki bardzo istotnej ocenie rozwoju danego zarodka z podstawowych kilku dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) zezwala na szybką ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego wzroście.
Najistotniejszym tematem tego aparatu jest bezpieczeństwo zarodków. Stoją one pełny okres w gronu przyjemnym i pozbawionym światła, dokładnie tak, jakby uważały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz są pod stałą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego tak się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po dobór dobrych zarodków do embriotransferu. Jeśli zastanawiasz się czy system primo vision jest dla Ciebie odpowiedni powinnaś nie przechodzić do niego żadnych zastrzeżeń. Ta technologia jest nadzieja pomocy każdej pacjentce wchodzącej do procedury in vitro. Potrafi on rzadko zminimalizować ryzyko poronienia oraz popadnięcia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co dobrze, jest szczególnie odpowiednim rozwiązaniem dla par, które noszą teraz za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a i osób starszych, jakie nie mogą szybko wejść w ciążę. Organizm do stałego monitorowania zarodka toż opcja korygowania warunków ich wzroście oraz warunek do minimum stresu dla rodziców.