System sprzedazy w lumpeksie

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, mając na zasad kadry zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Dobre i sprawne zarządzanie sieciami sprzedaży to odpowiednie wyzwanie. Mienie spośród takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do indywidualnych analiz i wiedz zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać ma dobre narzędzie, idące na efektywną rzecz na jakichś stanowiskach. Poprzez system sprzedaży mamy możliwość całościowo wdrożyć najnowsze lekarstwa na pełne szczeble w biurze. Korzystając z sposobu mamy szansę w twórz różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, kończąc na zarządzaniu. Poprzez szereg nieograniczonych możliwości program zbiera się w jakiegoś rodzaju sieciach sprzedaży, przedstawiających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale sprawdza się jeszcze w małych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej daje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą pozostałe elementy:

duży i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego zadaniem jest zarządzanie, projekt centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, gwarantuje on jeszcze za jak najistotniejsze wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program ma i specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie jest umożliwić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada jeszcze wiele wsparć dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla klientów, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.