Sklep miesny ustrzyki dolne

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź również sklepu budzącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Są obecne ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały urządzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze wyposażona jest w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste jak i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale dodaje się do cięcia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Ale w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich gromadzenia w strukturze programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została skonstruowana z najdoskonalszej wartości materiałów, i bezpośrednio z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na usprawnienie pracy do konkretnego produktu. I wyposażona istnieje w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.