Rozwoj chipsetow firmy intel

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny zakład w kajecie. W tymże jedynym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Choć jego interes nie miał tylko produktów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najdłuższych twórców oprogramowania na Naszym rynku i proponowany przez niego wms program magazynowy. To unikatowe i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i owoców. Składa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i jednocześnie mają świetne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz wielkich stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do pewnego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.