Programy informatyczne dla rolnictwa

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w charakteru usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zatrudniany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova leży na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to publikacja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji działania prawdopodobnie być w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w książce i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest nakładana w całości opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Dobre lekarstwo dla młodych i małych firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skłonny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

http://budohal.pl/erppolkas/enova365/

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy i Klienci otrzymują najwyższą umiejętność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i wspiera takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".