Program optima pobierz za darmo

system magazynowyProgram magazynowy Comarch. System WMS Polkas&Comarch

Oprogramowanie optima dla faktur to element dedykowany dla firm usługowych, jaki w przystępny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z kolejnymi modułami wysyłka danych w pomyśle jest jak nie ograniczona, co przychodzi na bliższą obsługę rozliczeń handlowych oraz zadania księgowe.

Moduł optima zezwala na:

 

wystawienie faktur sprzedaży i zakupu,
obsługę transakcji nie wyłącznie w złotówkach, a zarówno w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy zakup z głównymi formami płatności, jak jeszcze zdefiniowanymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy oraz partnerów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to element, który pomaga sprzedaż oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. Element ten stanowi pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a także gwarantuje nam dużą kontrolę procesów transportowych wykonywanych w firmie, przez co pozwoli na skuteczne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został założony z myślą o punktach sprzedaży detalicznej. Zezwala na budowanie paragonów oraz powiązanych z nimi faktur sprzedaży. Bardzo praktyczna obsługa, zgoda z ekranami dotykowymi oraz narzędziami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, działa z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do służbie w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy osobach handlowych. Aplikacja jest połączona z kolejnymi elementami, z jakimi współpracuje w momencie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została stworzona, z treścią o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym aparatem może sprawiać pracę przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W efekcie książce z ostatnim oprogramowaniem powstają pliki z informacjami inwentaryzacyjnymi, jakie można swobodnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na konkretny adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego istnieje w zupełnie przystosowany do przekazania z zespołem optima. W związku spośród obecnym wyjaśnienie zatem będzie najwłaściwsze nie tylko podczas inwentaryzacji, lecz jeszcze w porządku wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik dostępny jest na kartce producenta, jak też na częściach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują oraz z elementem optima Kasa Bank, który zezwala na ostatnią kontrolę wszystkich zagadnień połączonych z przepływem środków pieniężnych w wartości.