Program ksiegowy granit

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w centrum Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ciągnąć się tabulatorem. Są więcej firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania również ofercie w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem pomysłu jest element Płace. Przedstawia on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje ponadto na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno to istnieć wyjątkowo interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może łączyć się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, które z drugich powodów mogą po nisku nie przybyć do grupy klasycznej.