Nowoczesny program do obslugi firmy

Dla prowadzących własną firmę sprawa jest jasna. Kiedy trzeba poprowadzić dokumentację w przedsiębiorstwie, najlepiej skorzystać z gotowych rozwiązań programistycznych dostępnych na rynku. Spośród wielu propozycji warto wybrać aplikację, która zaspokoi większość wymagań.


Takim programem jest Enova. Można go zaprząc do pracy przy organizowaniu księgowości lub handlu. Program napisany jest w technologii .NET Framework, co zapewnia jego elastyczność i skalowalność. Pochodzenie oprogramowania powstałego w firmie Microsoft powoduje jego najlepszą integrację z systemami Windows. Firma z Albuquerque zadbała, aby ich oprogramowanie współpracowało z innymi systemami operacyjnymi. Program enova w wersji księgowej daje do dyspozycji wiele modułów. Można nim zarządzać środkami trwałymi poprzez Książkę Inwentarzową. Zarządzanie finansami realizowane jest w Ewidencji Środków Pieniężnych. W zależności od klasy aplikacji można prowadzić Księgi Handlowe lub Książkę Przychodów i Rozchodów. Oprócz stałych elementów program ma możliwość skalowania do różnych potrzeb. Modyfikacja i dostosowanie do indywidualnych potrzeb sprawia, że jest narzędziem ergonomicznym, niemającym sobie równych.
Innym zastosowaniem programu enova jest użycie go do obsługi działu handlowego firmy. Wiele elementów występuje w obu wersjach. Część handlowa poszerzona jest o panel obsługi dokumentów handlowych, wraz z windykacją. Enova w wersji handlowej, obsługiwać może także przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją. Rozwiązuje kwestie logistyczne i magazynowe, włącznie z pełną dokumentacją dotyczącą zarządzania wytwarzaniem produktów, ich kontrolą oraz magazynowaniem. Obie wersje aplikacji posiadają panel CRM. Customer Relationship Management służy do zarządzania relacjami z klientami. Można w nim tworzyć w pełni edytowalny panel z danymi kontrahentów.
Jeśli pragniemy pracować z programem, który zapewni nam maksimum niezawodności, ogromną elastyczność i pełna skalowalność, nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości co do tego jaki program wybrać. Program, który sprawdzi się w hurtowni i sklepie, a także w dużej firmie handlowej i w każdej z nich może przydać się do obsługi księgowej.