Krajalnice przemyslowe do wedlin

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała marka i łatwa cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

multivac c500Multivac - pakowarki próżniowe Polkas

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest relatywnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego typie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem pewno stanowić używany też do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i stworzone z tak trwałych, dostępnych w praniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Wszystek element tego dania, jaki ma jakąś styczność z żywnością, jest zbudowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz odczuwał tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią produkty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".