Krajalnice przemyslowe do wedlin

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała marka i łatwa cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na mieszkaniu". Jest relatywnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego typie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem pewno stanowić używany też do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i stworzone z tak trwałych, dostępnych w praniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Wszystek element tego dania, jaki ma jakąś styczność z żywnością, jest zbudowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz odczuwał tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią produkty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".