Krajalnica

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i długie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie podejmuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej jakości Krajalnica została zrealizowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Materiały z których zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie planują dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co daleko przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały zrealizowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest dodatkowo wyposażona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy szuka się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.