Krajalnica jac full

Krajalnica maga 612p to dobre akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do prostych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na życie jej w prostocie i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy człowiek może stać już wdrożony w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do uprawiania w krótkim czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie przedstawia się z wielu czynników, które potrafią zostać zamienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.