Krajalnica clatronic ma 2964

Krajalnice są niezbędny element wyposażenia sklepu, gdzie liczni klienci życzą sobie pokrojenia na plasterki wędliny, czy sera. Równie przydatne są w terenach, w których przyjmuje się leży w obiektach konsumpcji. Ma-ga krajalnice są świetne rozwiązanie, gdyż charakteryzują się szerokim wachlarzem możliwości, jak i umiejętności.

comarch-polkas.pl program kadry i płaceProgram Comarch CDN Optima Kadry i Płace - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Za pomocą krajalnicy ważna w rodzaj prosty, bezpieczny, symetryczny i duży pokroić każdy rodzaj materiału. Dużo kobiet dziwi się nad tym, jakie wybrać krajalnice ? Warto to przedstawić kilka propozycji. Do jakichś spośród nich jest krajalnica ma-ga 310p2. Dostarcza do krojenia wszystkiego typie żywności. Można za jej usługą pokroić zarówno twarde, jak i wygodne produkty np. wędliny, sery, warzywa, gdyż ma-ga krajalnice są uniwersalne. Jak jeszcze popularne w eksploatacji i zaprojektowane tak, by zapewniały utrzymanie najwyższych warunków sanitarnych. Innym modelem jest krajalnica maga 310p. Stanowi ona przeznaczona przede każdym do krojenia sera. Krojenie rozgrywa się grawitacyjnie, czyli bez potrzeby dociskania żywności. Lecz stanowi ona płytę dociskową za usługą której można skroić produkt do celu. A wtedy jest wydajna, bo nie pozostawia odpadów. Następny rodzaj stanowią krajalnice maga 612p. Stanowią one oddane do krojenia towarów w magazynach mięsnych, a dodatkowo w pozostałego typu sklepach spożywczych. Można przy jej uwag kroić zarówno produkty miękkie, jak na dowód pomidory, a dodatkowo twarde wędliny na plastry o grubości do 28 milimetrów. Unikalna ostrzarka zapewnia utrzymanie wysokich parametrów ostrza noża krojącego. Kolejny rodzaj krajalnic, to krajalnice ma-ga 210pT. jakie są urządzeniem dedykowanym do krojenia sera. Zrobione z tematów nierdzewnych, jak każde narzędzia tego modelu. Dodatkowo nóż, pokrywa noża, płyta oporowa są pokryte teflonem. Pochylone ostrze umożliwia krojenie grawitacyjne na plastry do 16 milimetrów. Najmniejszym daniem w propozycji jest ma-ga krajalnice 210p. Taki sposób krajalnic dany jest do zysku w niskich sklepach, małej gastronomii, czy firmach cateringowych. Urządzenie sprawdzi się również znakomicie w gospodarstwach domowych. Atutem jest ograniczona cena, i wysoka jakość materiału.
Obecnie bez tego standardu urządzeń trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie stoisk sklepowych, jakie oferują wędliny i sery. Jak też licznych lokali gastronomicznych, stołówek, i nawet gospodarstw domowych, gdzie krajalnice są również coraz częściej nabywane i zdobywane.