Krajalnica bizerba gsp h

Codzienne planowanie i uczenie posiłków nauczyło Cię pewnie, iż nie jest nic gorszego w kuchni niż tępy nóż. Najtańsze noże można zakupić już z kilku złotych a ich czas eksploatacji jest niestety bardzo mały – męczą się coraz w szufladzie zanim zaczniesz na pozytywne ich stosować, a ich profesjonalne naostrzenie graniczy z cudem. W drugim przypadku ostrze wychodzi z rękojeści lub po prostu zaczyna zakładać się rdzawą warstwą. Nic więc dziwnego, że gotowanie idzie Ci jako po grudzie bowiem nie masz profesjonalnego sprzętu a krojenie produktów odbywa się na zakrwawionym palcu oraz minusa ochocie do dalszego gotowania.

 

Zamiast więc tracić chwila w kuchni na wieczne ostrzenie nieskończenie tępych noży że warto zaopatrzyć się w pewien bardziej profesjonalny sprzęt, który z krojeniem radzi sobie w nieskomplikowany sposób?

Krajalnica bizerba do wędlin jest obowiązkowym elementem wyposażenia gastronomicznego w szczególności w momentach mięsnych czy same sklepach spożywczych. Ilekroć istnieje potrzeba profesjonalnego pokrojenia wędlin na idealnie równe plastry tam krajalnica siedzi na wysokości zadania. Krojenie wędlin z użyciem krajalnicy umieszcza się prostą sprawą – trudno upatrywać tutaj jakichś niespodzianek. Sekret funkcjonalności krajalnicy gości w zautomatyzowaniu całego procesu.

Dużą rolę odgrywa i jakość wykonania ostrza, które pokroi zarówno mniej zbite wyroby wędliniarskie (typu szynki, wędliny mielone, produkty blokowe) kiedy oraz też prostsze bo podsuszane lub produkowane z dziczyzny i ciała wołowego. Dodatkowo twardość ostrza zabiera się na profesjonalne pokrojenie wszystkiego rodzaju wędlin.

Wielką wartością krajalnic istnieje ponad spora ochrona jego posiadacza i ergonomia pracy. Zwykle krajalnica jest ustalona ukośnie na stole podawczym co ułatwia przesuwanie wędlin po powierzchni stołu.

Krajalnice do mięsa najczęściej kupują punkty, które na co dzień skupiają się sprzedażą mięsa, podrobów i wyrobów mięsnych. Krajalnice do ciała są te stałym wyposażeniem firm cateringowych, gastronomii hotelowej. Jednak z powodzeniem mogłaby się znaleźć też w Twoim domu oraz więc przygotowywanie posiłków mogłoby iść jak po maśle.