Gastro szef serwis

Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową przedsiębiorstwa w oparciu o dokumenty magazynowe, a ponadto sprzedaż , która została dokonana na zachowaniach kelnerskich.

Kontrola zużycia surowców na bazie wprowadzonych kart kalkulacyjnych program robi odpowiednie rozchody składników dań, wylicza kalkulacje, marże, wsad do kotła, a jeszcze zapotrzebowanie na świeże składniki. Informacje programu są podstawą rejestracji materiałowej w sumach nabycia oraz gastronomicznych, zarówno z automatyczną dekretacją do właściwych programów finansowo-księgowych.
Współpraca z urządzeniami fiskalnymi
Przesyłanie wiadomościach z kasami jest dwukierunkowe. Z jednej strony GASTRO SZEF dostarcza do kas dane o składnikach, grupach towarowych, kelnerach; z pozostałej strony wykonywa z kas informacje o sprzedaży wykonanych potraw, obrocie syntetycznym każdej kasy i każdego kelnera. Dzięki takiemu rozwiązaniu kasy fiskalne po początkowym zaprogramowaniu przez serwis, nie zmuszają obsługi do żadnych umiejętności programowania, gdyż całość przesyłania informacji prowadzona jest poprzez program Gastro.
Dokładne analizy i raporty
Użycie innowacyjnej metodzie OLAP umożliwia tworzenie własnych praktyk w dowolnym przekroju. Analizy mogą wspierać tę pracę kierownictwa np. odpowiedzą na pytanie jak wskazuje nowa promocja, jak uczestniczyć w podejmowaniu decyzji, które zamierzają cel strategiczny przez ułatwienie w odszukiwaniu nowych trendów rynkowych oraz przyjaźniejszy wgląd w efekty wcześniej podejmowanych zadań.
Gastro pewno żyć zastosowane i dopasowane w mało lokalach. Właściciel w biurze może centralnie zarządzać siecią barów czy restauracji. System Gastro jest skalowalny. Istotnym elementem sytemu jest główny program Gastro SZEF, który przez łącza internetowe,ma możliwość wysłania informacji pomiędzy lokalnymi zaopatrzonymi w porządek.
W relacje od organizacji możliwa jest całościowa centralizacja wprowadzanych informacji, kiedy również łatwo w samych lokalach. Niezależnie od tego, spływają z niego do lokali dane o asortymencie, jakim mogą posiadać kasy fiskalne, o organizacji lokalu, o wynegocjowanych cenach kupna i sprzedaży.