Erp optima saas

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na program ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to absolutne narzędzie dla słabych oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Wynika więc z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z ważnymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim różnego rodzaju urządzenia do informowania i analiz oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można załatwić nie tylko dostęp do jego pewnych i zaawansowanych funkcji, a jeszcze do pomocy technicznej, która pomaga rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dobranych do pewnej dziedziny i instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a wszystkiej firmy, lecz i przyczynić się w niscy środek do powiększenia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online czy te z 60-dniowego dema offline. Stanowi wtedy niesamowicie ważne, ponieważ dzięki temu silna podać decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w znanej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego już ponad 60000 firm z wielu branż, co stanowi informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.