Ekran dotykowy naprawa

GASTRO POS jest programem, który powoduje na silną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle powszechny organizm na targu gastronomicznym cieszy się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w pracy kelnerom zaś tym samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych oraz czasochłonnych szkoleń, i niezwykle praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z grubą gamą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie dopiero w małym, pojedynczym lokalu, lecz także w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS stanowi mocno elastycznym systemem, jaki dostaniemy na zbycie. W zależności od profilu lokalu, albo jest toż bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy jak i efektu jaki tworzy. W relacje od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest dojazd do każdych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z zespołami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.