Dorobek kierunku naukowego i administracyjnego

Mini-Market Insoft jest więc układ kasowy przygotowany dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w interesach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, i inne rzeczy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w sklepach to rozwiązania stworzone z pamięcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź grających pracę w kształtu franczyzowym. W takim programie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy jesteśmy szansa automatycznego czerpania z ludzi modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że istnieć przeznaczany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią stanowić określone i potrafią być zapewnione ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w składzie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz wielu czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i punktach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów produktów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co kupi na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez sensu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy ma się spotykać w kwotach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.