Comarch xl 2016

Program comarch xl stanowi wtedy rozbudowany system klasy ERP wspomagający i zmieniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest nauczane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmniejszych, kilkuosobowych do szerokich korporacji będących znacznie oddziałów na wszystkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej kategorii są znane w będących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia i wydawanie stanem magazynowym, - obieg krajowy oraz otwarty dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i wydawanie relacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl określam się bardzo rozbudowanymi drogami oraz posiada budowę modułową. Oddaję to nieograniczone możliwości budowania rozwiązania przystosowanego do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w zasięgi, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System firmy comarch jest dopasowywany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest szczegółową analizą wszystkich procesów a i potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście pozwala na zdobycie dużej wydajności w medium. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję i system w modelu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa wtedy w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie traktuje konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Umożliwiają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Bycie różnych wersji technologicznych pozwoli na dostosowanie oferty biura do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest polecany w ponad 5000 biur w całej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane