2 year postgraduate program in canada

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, to niezwykle dobra znasz, że szybkość obsługi klienta jest drinku spośród najważniejszych wyzwań, którym pragniesz sprostać. Jednakże widać nie domyślałeś się nigdy, że wielcy nacisk na ten aspekt jest nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz i samo wprowadzenie zamówienia do porządku i zdanie go w walucie fiskalnej.

 

Jeżeli to Twój lokal wyposażony istnieje w przestarzałe lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż ostatni aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie miesza się na jego zadowolenie, oraz jego odrzut z proponowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na placu pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może brać z jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio odkładają się na sytuację świadczonych usług! I oczywiście z taką pracą, która posiada na punktu poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Stanowimy Ci do zaoferowania sam z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa jest nie dość, że bardzo intuicyjna, to również do złudzenia przypomina pozycję na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą posiadali ogromniejszych trudności z adaptacją do następnych rozwiązań! Ponadto cały program robi w sposobie dotykowym, zapewniając ciężki i co najistotniejsze, bardzo większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ występuje ona poprzez wpisanie idealnego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ci na obsłudze użytkownika na najszerszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i szanowany w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i eleganckich barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i myśli, żeby Twój dom wzniósł się na jeszcze większy stopień!